• یک نام کاربری انگلیسی بدون فاصله انتخاب کنید
 • یک آدرس ایمیل معتبر و قابل دسترسی وارد نمایید
 • مثلا: 1366
 • اگر در حال حاضر مشغول به گذراندن دوره‌های بلند مدت جیوتیش و آیورودا هستید نام دوره و مقطع خود را مشخص نمایید
 • در صورتی که پیش از این در سایر دوره‌های برگزار شده توسط آقای برزو قادری شرکت داشته‌اید، زمان و عنوان دوره را ذکر فرمایید
 • آیا پیش از این دوره یا دوره‌هایی را در زمینه‌ی دانش جیوتیش یا سایر سبک‌های ستاره بینی گذرانده‌اید؟ در صورت تمایل، نام این دوره‌ها و نام معلمین خود را عنوان نمایید
 • نحوه‌ی آشنایی شما با این دوره به چه صورت است؟ (در صورتی که از طریق معرف با این دوره آشنا شده‌اید نام معرف را ذکر فرمایید
 • نحوه‌ی ارائه‌ی دوره‌های آموزشی و کارگاه‌ها

  دوره‌های آموزشی بلند مدت به صورت فایل‌های صوتی، و برخی کارگاه‌ها به صورت فایل‌هایی غیر قابل دانلود از طریق برنامه‌ی Spot player در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد که این فایل‌ها پس از ثبت نام و فعال سازی دوره، بدون محدودیت زمانی همواره برای شرکت کنندگان قابل دسترس است.
  هر یک از شرکت‌کنندگان تنها امکان فعال‌سازی دوره بر روی دو دستگاه (گوشی موبایل، تبلت، لپتاپ، کامپیوتر شخصی) را خواهند داشت و امکان استفاده از فایل‌ دوره‌ها پس از وارد نمودن لایسنس و فعال‌سازی اولیه (که نیازمند اتصال به اینترنت است)، به صورت آفلاین نیز قابل استفاده خواهند بود.

  آيين نامه آموزشي دوره‌های بلند مدت

  ۱) مدت زمان در نظر گرفته شده برای هر ترم از دوره‌های آموزشی بلند مدت، بازه‌ی زمانی است که در طول آن شرکت کنندگان این امکان را دارند که پرسش‌های خود را از طریق واتساپ پشتیبانی دوره مطرح نمایند.
  ۲) در طول ترم تنها به سوالاتی پاسخ داده می‌شود که مربوط به مطالب طرح شده در کلاس باشد و به پیام‌های متفرقه شخصی پاسخ داده نمی‌شود.
  ۳) اگر فردی پس از پايان يك ترم، آمادگي ورود به ترم بعدي را طبق برنامه آموزشي ارائه شده نداشته باشد، می‌تواند همراه با دوره‌هاي بعدي روند آموزش خود را ادامه دهد.
  ۴) در هر ترم تکالیفی تعیین میگردد که نهایت دقت در انجام و ارائه آن ضروری است.
  ۵) در پایان برخی از ترم‌ها، آزمونک‌هایی برگزار خواهد شد که پس از آن پاسخ درست در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد. این آزمونک‌ها تنها جنبه آشنایی شرکت کنندگان با آزمون نهایی پایان دوره پایه را دارند و شركت در آن‌ها الزامي نمي‌باشد.
  ۶) در پایان دوره‌ پایه و متوسطه پس از يك وقفه‌ زماني جهت مطالعه و انجام پروژ‌ه، آزمون نهایی برگزار خواهد شد و تنها عزیزانی که حدنصاب قبولی در این آزمون را کسب نموده و پروژه محوله را انجام دهند، امکان شرکت در دوره‌ی بعدی را خواهند داشت.
  ۷) اگر فردی موفق به انجام پروژه یا کسب نمره‌ی حدنصاب در پایان دوره مقدماتی نشود، می‌تواند خود را برای آزمون بعدی آماده نموده و در این بازه زمانی پروژه خود را در صورت لزوم اصلاح نماید.
  ۸) ارائه‌ مشاوره توسط هنرجویان و تدریس آموزه‌های این دوره‌ها، تا پایان دوره عالی، مجاز نمی‌باشد.
  ۹) مفاد درسی دریافتی کاملا فردی و انحصاری می‌باشد و واگذاری آن به دیگران (حتی اعضای خانواده) مجاز نمی‌باشد.
  ۱۰) شهریه‌ی دوره‌ها برای متقاضیان مقیم کشورهای خارجی بر حسب دلار اعلام شده که معادل ریالی آن از طریق پرداخت کارت به کارت قابل دریافت است.
  ۱۱) امکان افزایش شهریه‌ی دوره‌ها در ابتدای اردیبهشت‌ماه و آبان‌ماه هر سال وجود خواهد داشت.
  ۱۲) در صورتی که مشمول هریک از شرایط زیر هستید، پیش از اقدام به پرداخت شهریه‌ی دوره جهت دریافت کد تخفیف با پشتیبانی دوره‌ی مربوطه تماس حاصل نمایید:
  • شرکت همزمان یک دانشجو در دو دوره‌ی بلند مدت
  • شرکت همزمان زن و شوهر (همسر) در یک دوره‌ی بلند مدت
  • شرکت همزمان اعضای یک خانواده (پدر، مادر، فرزند) در یک دوره‌ی بلند مدت، در صورتی که منبع درآمد مشترکی دارند.

  تعهدنامه

  اینجانب ضمن مطالعه آيين نامه آموزشي و پذيرفتن تمام مفاد آن، با تکمیل این فرم متعهد خواهم بود که کلیه‌ مفاد آموزشی دریافت شده شامل فایل صوتی و فیلم کلاس‌ها و جزوات آموزشی را شخصی تلقی کرده و در اختیار دیگران قرار ندهم.
  همچنین متعهد خواهم بود که در صورت شرکت در دوره‌ها‌ی آموزشی بلند مدت جیوتیش و آیورودا، تا پایان دوره‌‌ی متوسطه، بدون کسب اجازه ازمدیر دپارتمان از ارائه‌ هرگونه مشاوره‌ به دیگران و هرگونه دخالت در امور پزشکی خودداری نمایم.